تبلیغات
سلام بر آزادی - مطالب تیر 1392
سلام بر آزادی
عدالت و مهرورزی
اعتقاد به معاد، سرچشمه همه آزادی‌های واقعی است. او را از اسارت و بندگی هوای نفس می‌رهاند و راه را برای آراستگی به اخلاق جاودانه و آزادی معنوی فراهم می‌كند (اسحاقی، 1384،‌ ص 135).

fb.com/alireza.SheykhBabaei

ما هم اهل معامله ایم ...

شنبه 29 تیر 1392

نویسنده: علیرضا شیخ‌بابایی | طبقه بندی:عمومی، 

همه چیز دنیا برحسب معامله پیش میره همه دارن باهم دیگه معامله میکنن در سطوح مختلف خرد و کلان با قیمت هایی متفاوت ، حتی به نظر من مبادله کالا به کالا که در کتب دوره راهنمایی ما به اون اشاره شده بود هم هنوز مرسومه ، شایدم بیشتر از دوران ظهور این جور مبادلات شده.
ما هم تو زندگی شخصیمومن پای معاملات مفتضحانه ی زیادی نشستیم ، دین دادیم و دنیا گرفتیم یا بهتره بگیم در مقابل آخرت باقی ، دنیای فانی رو کسب کردیم و خدا و دستورات خدا رو نادیده گرفتیم ، با عبادات نصفه نیممون توشه ریختیم تو کیسه ای که سوراخ بود و در عمل هیچ اندوخته ای هم برنداشتیم و آه و افسوس ه که باقی میمونه برامون .
تو این هشت سال حاج محمود احمدی نژاد در مقام امین مردم ایران و زنده کننده گفتمان انقلاب اسلامی هیچگاه پای میز معاملات خواسته های حق مردم و آرمانهای انقلاب اسلامی با شیادان و جیره خواران استکبار جهانی حاضر نشد و نخواست قدمی از اصول ناب و ارزش های بی بدیل مردم ایران کوتاه بیاید و این عملکرد از سوی آزادیخواهان راستین ستودنی است .
در این ماه عزیز ماهم باید از خداوند متعال بخواهیم که این قدرت را به ما هم ارزانی دارد که اگر ماهم خواستیم معامله کنیم فقط و فقط با او هم معامله شویم ؛ اگر از جانمان از مالمان خرج میکنیم باید دقت کنیم که همه و همه در راه رضای خدا باشد .
در این چند ساله اتفاقات زیادی افتاده کسانی که محمود احمدی نژاد را هم تراز بنی صدر میدانستند حال نظرات مساعد و موافقی در قبال سران فتنه 88 دارند و نظر به فعالیت عادی آنها دارند بدون اینکه در قبال از دست دادن ثروت های ایران اسلامی مسئول و پاسخگو باشند ، اقداماتی که باعث شد جوانانی از دست بروند و هزینه ای بر نظام و مردم درست شود.
یافتن دلیل این رفتارها نیاز به واکاوی و تفحصی در عملکرد این اشخاص دارد ؛ اما به اجمال میتوان گفت که بنا بر آموخته های دینی و قرآنی ما مشخص میشود که این نوع از رفتارها که برخلاف اصول و آرمانهای مااست از مجموعه کارهای زشت و ناپسند شکل گرفته و تشدید این امر باعث مهر خوردن بر قلوب این اشخاص شده که باعث گمراهی و درک نکردن حقیقت و نور معارف ناب اسلامی گردیده است.(که باید برگشت و نظرات رهبری که کاملاً منطبق با معارف ناب اسلام و آرمانهای انقلاب اسلامی است را با نظرات این آقایان سنجید ، و دید انحرافات واقعی کجاست و در کجا دارند از مردم ایران و نظام برای نفسانیت خودشان هزینه میکنند)   

... بر دلهایشان مهر نهاده شده،پس(آنچه را که میخوانند و میشنوند)نمی فهمند.
سوره برائت،آیه87

به امید صبح روشن

نظرات() 

هیس ؛ احمدی نژادی ها فریاد نمیزنند ...

شنبه 15 تیر 1392

نویسنده: علیرضا شیخ‌بابایی | طبقه بندی:عمومی، 

این روزها روزهای سرنوشت سازی برای بشریت است ؛ روی کار آمدن دولتی جدید در ایران (که بی برو برگرد رویه ها را که در این هشت ساله پیش گرفته بودیم تغییر خواهد داد) ؛ تحولات منطقه خاورمیانه از جمله نزاعات لبنان و سوریه و از همه مهمتر کودتای مصر ، کشوری که باب اسلام به سوی غرب بود ولی حالا به جای آشنا کردن مردم مغرب زمین با اسلام ناب ، به واردات تفکرات (مسموم) غرب برای نظام خود مشغول است بعلاوه اینکه زیرکی دشمن را نباید فراموش کنیم ، دشمنی که در کمین است تا چنگ به صورت اسلام بکشد .
مصریها نیتشان دگرگونی سازمانی بود و یا واقعاً میخواستند اسلام ناب را دنبال کنند ؛هنوز برایم مشخص نیست.(یا هر دو ی آنها _ ولی دنبال کردن اسلام ناب اصلاحات ساختاری را به دنبال خواهد داشت که بنظرم در این زمانی که گذشت از حاکمیت جدید مصر اینگونه نبوده یعنی اسلام را در نظر نگرفته بودند.)
 از همه جالبتر انتخابات مصر است از واجدین شرایط 50درصد در انتخابات شرکت کردند و از تمام رأی دهندگان 51 درصدشان به مرسی (نماینده اخوان المسلمین _muslim brotherhood)رأی دادند ؛ این گزینه در حالی در مقابل چشمان مردم قرار گرفت که در میدان انتخابات نمایندگان رژیم سابق مصر حضور داشته اند .(بعلاوه اینکه اخوان المسلمین نمیتواند تأمین کننده نظرات اکثریت مردم باشد.
با این تفاسیر وضع کنونی مصر قابل پیش بینی بود ، حاکمیتی که خطکشی  و مرزبندی مدون و مشخصی با صهیونیستها نداشت ، در قبال سوریه با وجود روشنگریهای دیپلماتیک ایران مواضعی اتخاذ کرد که باعث خوشحالی صهیونیستها و آمریکاییها شد . 
و این پایان شوم اصولگرایی است که به اصول خود پایبند نبوده و کسی که امام شو یاری نکنه ، زیر لگد دشمن له میشه .

توصیه های امام خامنه ای به انقلابیون
از بیداری اسلامی چه خبر؟
از بهار عربی تا بیداری اسلامی و انسانی 

روزی روزگاری، در کشور ما مردی بود که می گفت نباید در مورد جنبشهایی که در این سالها در کشورهای عربی صورت می گیرد و به خصوص رهبرانشان، ذوق زده باشیم و به خاطر همین هشدارش، او را به انحراف متهم کردند.

به امید صبح روشن

نظرات() 

اللهم ارزقنی شفاعة الحسین یوم الورود ...

یکشنبه 9 تیر 1392

نویسنده: علیرضا شیخ‌بابایی | طبقه بندی:عمومی، 

آیا ندیدی كسانی را كه خودستایی می‏كنند؟! (این خودستایی ها، بی ارزش است؛) ولی خدا هر كس را بخواهد ستایش می‏كند؛ و كمترین ستمی به آنها نخواهد شد. (۴۹)ببین چگونه به خدا دروغ می بندند! و همین گناه آشكار، (برای مجازات آنان) كافی است. (۵۰)آیا ندیدی كسانی را كه بهره‏ ای از كتاب (خدا) به آنان داده شده، (با این حال،) به «جبت» و «طاغوت» (بت و بت پرستان) ایمان می‏آورند، و به مشركان می‏گویند: «آنها، از كسانی كه ایمان آورده‏اند، هدایت یافته ترند؟!» (۵۱)آنها كسانی هستند كه خداوند، ایشان را از رحمت خود دور ساخته است؛ و هر كس را خدا از رحمتش دور كند، یاوری برای او نخواهی یافت. (۵۲)

سوره مبارکه نساء


تقدیم به رفیقی که بردن نامش مستوجب عقوبت است...!

شهادتت مبارک سید عادل...

نظرات() 

یک فنجان چای تلخ ...

چهارشنبه 5 تیر 1392

نویسنده: علیرضا شیخ‌بابایی | طبقه بندی:عمومی، 

بسم الرب الشاهد/بنام خدای زیباروی
برا خودم چای ریخته بودم و داشتم در فضای اینترنت فر میخوردم و اخبار رو دنبال میکردم ، تو چند دقیقه آنچنان برام سخت گذشت و اخباری دیدم و خوندم از آقایونی که برا تخریب متوسل کاسه بشقاب شدن و یا آقایونی که (پا قدم شون با فوت چند هنرمند همراه بوده) از جانماز خالی حرف میزنن آنچنان از خودم بی خودم کرد که بدون توجه به این که چای ما قندی دارد ، چای را تلخ تلخ بالا کشیدم .
فلذا تصمیم گرفتم این مطلب تماماً انحرافی (و البته به قول ممد رحمانی که شهادتین خوند که حداقل کافر خطابش نکنند ، من هم همین جا میگم نماز میخونم و شعائر دینی مو انجام میدم که لا اقل نا مسلمون خطابمون نکنند و البته خدا اگه قبول کنه شیعه 12 امامی هم هستم.) را بنویسم.
چندی قبل با یکی از دوستان بنام نوید درباره همایش های انتخاباتی و مجالسی که پتانسیل انگ زدن به ش است و داشتیم صحبت میکردیم و گفتیم که چه خوبه آدم در مجالس حضور داشته باشه و از اتفاقاتی که رخ میده بدون هیچ واسطه ای از اخبار مطلع بشه . در همین راستا تصمیم گرفتم که در همایش "تجلیل از خادم بی ادعای ملت" شرکت کنم و از نزدیک شاهد رخداد های جلسه باشم ؛ الحمدالله شورو شعفی که در بچه ها دیدم منو یاد 18 خرداد 88 و مراسمی انداخت که در مصلی تهران برگزار شده بود (یادش بخیر) در اون موقع در محله ما یه ستاد احمدی نژادی بود که متشکل از دوستان هیئتمون بودند و چند روز قبل از 18 خردا د با 1دوستی بعد امتحان مدرسه رفتیم داخل ستاد و دیدیم بچه ها پکرن علتو که جویا شدیم گفتن به ما امکانات نمیدنو شهرداری در قبال هماهنگ کردن اتوبوس برا جابجایی مردم همکاری نمیکنه .(بگذریم؛ بالاخره ما با یکی از 3 اتوبوسی که به ما داده بودند و. خیل عظیمی از دوستان که با ماشین شخصی بودن راهی مصلی شدیم.)
از خیابان شهید بهشتی که کنار مصلی هست میومدیم پایین تا به ورودی مصلی برسیم دقیقاً یادم هست که 3 تا ستاد داشتن برا م.م کار میکردن و در طول راه ما را با استقبال گرم خودشون اعم از فحش و بد و بیراه و اشیاء غیر مترقبه از ما پذیرایی کردن ما که داشتیم عبور میکردیم بچه هایی بودن که به مردم و ما که برا همایش اومده بودیم میگفتن بی اعتنا رد بشین و توجه نکنین و ... 
گذشت ،چه در سال 84 و چه در سال 88 ؛ حال آقایون رئیس توهین کردن رو از فتنه گرا آموختن و با بی شرمی تمام به مردانی پاک از پاکان عالم میتازن ؛ عیبی نداره ما هم خدایی داریم ، اما بدونین که همیشه در روی پاشنه دلخواه شما نمیچرخه ؛ حکایت این بزرگمردان تاریخ سرزمین من حاج محمود و الهام و مشایی و امثالهم حکایت حاکم نیشابوری است که به علت عدم نقل فضائل معاویه!!! و همراهی نکردن او با حکومت جور زمان منبر آن را نابود کردندو شخصیت بلند مرتبه اش را لجن مال کردند{1} البته مردم زمان ما مانند اجداد نیک ایرانی خود از حق و حقیقت دفاع کرده و نشان داده اند که هیچگاه از اصول دین و ولایت کوتاه نیامده اند مثل مردم سیستان که در حالی از توهین به علی (ع) امتناع میکردند که در همان هنگامه در مدینه بر منبرها لعن علی (ع) میشد{2} یا مردم قزوین که خطیب توهین کننده به امام علی (ع) را از دم تیغ گذراندند{3}.
این اتهام تازه که به دکتر الهام وارد کرده اند مبنی بر رجعت دوباره حاج محمود با امام زمان (عج) آنچنان بر من (که در جلسه حضور داشتم و این گونه که رسانه های معلوم الحال میگویند نیست) سخت آمد که من رو به یاد خطیب بغدادی انداخت که در کتاب تاریخ بغداد مینویسد{4}:
[[ اسماعیل بن عیاش گفته است : با حریز از مصر تا مکه همراه بودم ؛ پس از علی(ع) بد گفته و حضرت را لعن می کرد ؛ و به من گفت : این روایتی که برای مردم نقل می کنی که پیامبر ( صلی الله علیه وآله وسلم ) به علی(ع) می گفت : «جایگاه تو نسبت به من مانند جایگاه هارون نسبت به موسی است » این سند درست است اما شنونده اشتباه کرده است !!!
گفتم پس درست آن چیست ؟ گفت : پیغمبر گفته اند « جایگاه تو نسبت به من مانند جایگاه قارون نسبت به موسی است»!!! ؛ گفتم این را از چه کسی نقل می کنی ؟ گفت : این را از ولید بن عبد الملک شنیده ام که آن را بالای منبر می گفت !!! ]]
حکایت ما هم همین است ، برادر بگذار این دنیا و اهل آن تا هرکجا که میخواهند پیش بروند بگذار حتی تهمت ارتداد هم بزنند ؛ وقتی به مولایمان حضرت امیر تهمت ارتداد{5} میزنند چه انتظار داری ؛ وقتی امیر (علیه السلام ) را مسبب فاجعه{6} میدانند چه انتظار داری ، میخواهی پیروان راستین علی (علیه السلام ) را راحت بگذارند ، نه ما باید آماده شیم برای مبارزه ای که امام خمینی از آن سخن گفته و آن مبارزه با شرک و کفر است آماده شویم بگذار تو را صدای ضد انقلاب بنامند ، اشکالی ندارد ما هم خدایی داریم.

1.شكستن منبر حاكم نیشابوری به علت عدم نقل فضائل معاویه :
تاریخ الاسلام ذهبی ، ج28 ، ص132 و سیر أعلام النبلاء ، ج17 ، ص175و ... .
از ابا عبد الرحمن سلمی شنیدم که می گفت : به نزد ابو عبد الله حاکم نیشابوری رفتم در حالیکه او در خانه خویش بود و از ترس یاران ابی عبد الله بن کرام نمی توانست به مسجد برود ؛ زیرا ایشان منبر او را شکسته بودند و او را ممنوع الخروج کرده بودند ؛ پس به او گفتم : ای کاش بیرون می آمدی و فضیلت های این شخص ( معاویه ) را می گفتی تا از این مشکل آسوده گردی ؛ گفت قلبم به من اجازه این کار را نمی دهد .
2.امتناع مردم سیستان از لعن امیر المؤمنین علیه السلام :
یاقوت حموی در معجم البلدان می‌نویسد :
معجم البلدان ، یاقوت الحموی ، ج3 ، ص191 ، باب سجستان .
...چه افتخاری بالاتر از این كه آن‌ها از فرمان ناسزاگویی به برادر رسول خدا (صلی الله علیه وآله وسلم) بر منبرشان سرپیچی كردند ؛ در حالی كه آن حضرت را بر منبرهای مكه و مدینه لعن می‌كردند .
3.امتناع مردم قزوین از لعن امیر المؤمنین علیه السلام :
امام رافعی در التدوین فی اخبار قزوین می‌نویسد :
التدوین فی اخبار قزوین ، ج1 ، ص20 .
كارگزاران خالد بن عبد الله قسری و سایر كارگزاران بنی امیه در مسجد قزوین امیر المؤمنین علیه السلام را لعن كردند ؛ تا این كه یكی از طرفداران بنی الجند برخاست و خطیب را كشت ، از آن روز لعن بر امیر المؤمنین علیه السلام در آن جا قطع شد .
4.تاریخ بغداد ، ج8 ، ص262 و تاریخ مدینة دمشق ، ج12 ،‌ص349 و تهذیب الكمال ، مزی ، ج5 ، ص577 و تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج2 ، ص209 و تاریخ الإسلام ، ذهبی ، ج10 ، ص 122 و میزان الاعتدال ، ذهبی ، ج3 ، ص389 شماره : 6894.
5.تهمت ارتداد به امیر المؤمنین علیه السلام:
ابن أبی الحدید شافعی در شرح نهج البلاغه ، ج4 ، ص 63 به نقل از استادش ابو جعفر اسكافی می‌نویسد :
معاویه ، گروهی از صحابه و تابعین را گماشت تا روایات و احادیث دروغینی كه بیانگر نقض و بیزاری جستن از علی (علیه السلام) باشد ، بسازند . و حقوقی هم برای آنان مقرر كرد كه از این افراد ابوهریره ، عمروعاص ،‌ مغیرة بن شعبة ، از اصحاب و عروة بن زبیر از تابعان می باشد .
6.علی (علیه السلام) سبب بروز فاجعه در مدینه :
ابن أبی الحدید به نقل از استادش ابوجعفر اسكافی می‌نویسد :
شرح نهج البلاغه ، ج4 ، ص67 .
وقتی ابو هریره در سال خشکسالی همراه با معاویه به عراق آمد ، به مسجد کوفه آمده و وقتی که جمعیت زیاد استقبال کننده از خویش را دید ، دوزانو نشسته و سپس چند بار دست بر سر کچل خویش کشیده و گفت : ای اهل عراق ؛ آیا گمان دارید که من به خدا و رسول خدا دروغ می بندم و خود را با آتش می سوزانم ؟ قسم به خدا از رسول خدا (صلی الله علیه وآله) وسلم شنیدم که می گفت : هر پیامبری حرمی دارد و حرم من مدینه است ؛ از بین منطقه عیر تا ثور ؛ پس هرکس که در آن سبب بروز فاجعه شود لعنت خداوند ملائکه و همه مردمان بر او باد ؛ و خدا را شاهد می گیرم که علی در مدینه سبب بروز فاجعه شده است !!! 
وقتی که این خبر به معاویه رسید ، او را جایزه داده و گرامی داشته و او را حاکم بر مدینه قرار داد .

نوای زیبایی که خیلی با حالمون سازگاره(دانلود) 
با نوای كاروان، بار بندید همرهان
 این قافله عزم كرب و بلا دارد به امید صبح روشننظرات() 

جاتون واقعاً خالی ...

دوشنبه 3 تیر 1392

نویسنده: علیرضا شیخ‌بابایی |

امروز همه منحرفا جمع شده بودن تا نیمه شعبان رو با هم جشن بگیرن ؛ جاتون واقعاً خالی بود ، نمیدونین چه شور و هیجنانی حاکم بود ، با دعا خواندن حاج محمود گریه کردیم و به امید پیروزی های بیشتر سوره العصر رو به پیشنهاد یکی از حضار در انتهای برنامه با حاج محمود و همه دوستان زمزمه کردیم .
شیطون میره نوچه شیطون میاد ، اما ما چه مختصاتی در مقابل داریم ما باید همیشه با امام مهدی (عج) باشیم و دلسرد و مأیوس نشیم ؛ تغییرات اجتماعی ، سیاسی تا دلمون بخواد هست اما اصل چیست؟ مبدأ و محور تمام فعل و انفعالات چیست؟ مگر نه این که امام است به یقین که همین طور است پس اگر هم می خواهیم غصه بخوریم برای مظلومی امام عصر(عج) غصه بخوریم.
و احمدی نژاد نوکر نوکران امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است و این برای من بچه مکتبی بزرگترین فاکتور برای فرماندهی سربازان حضرت حجت است.

به امید صبح روشن

نظرات() 

جمعی خودمانی ...

یکشنبه 2 تیر 1392

نویسنده: علیرضا شیخ‌بابایی |

حامیان گفتمان سوم تیر فردا (دوشنبه) همزمان با فرخنده سالروز ولادت منجی عالم بشریت و نیز سالروز حماسه به یادماندنی سوم تیر 84 از خدمات «محمود احمدی‌نژاد» رییس‌جمهور تجلیل می‌کنند. در این مراسم دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور و دکتر غلامحسین الهام سخنگوی دولت سخنرانی می کنند.
این مراسم فردا (دوشنبه) و در سالروز ولادت با سعادت حضرت قائم (عج) از ساعت 15 در موسسه فرهنگی سیدالشهدا (ع) در میدان هفتم تیر تهران برگزار می شود.
در این آیین معنوی که با محورهای تجدید عهد آرمانی با امام عصر(عج)، پاسداشت حماسه سیاسی ملت ایران، تجدید پیمان با آرمان های انقلابی سوم تیر 84 و تجلیل و تقدیر از خادم بی ادعای ملت ایران «محمود احمدی‌نژاد» و با حضور جمعی از علما، نخبگان و عموم مردم برگزار می شود، طبق دعوت ها و هماهنگی های به عمل آمده، دکتر احمدی نژاد ریاست جمهوری اسلامی ایران و دکتر غلامحسین الهام سخنگوی دولت سخنرانی می کنند. ضمنا به اطلاع می رساند، حضور در این مراسم صمیمی و مردمی، برای عموم امکان پذیر است.به امید صبح روشن

نظرات() 

← درباره وبلاگمدیر وبلاگ : علیرضا شیخ‌بابایی

← لینکدونی

← طبقه بندی

← آرشیو

← لینکستان


← آخرین پستها

← نویسندگان

 • علیرضا شیخ‌بابایی

  (147)

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :