تبلیغات
سلام بر آزادی - مطالب اسفند 1391
سلام بر آزادی
عدالت و مهرورزی
اعتقاد به معاد، سرچشمه همه آزادی‌های واقعی است. او را از اسارت و بندگی هوای نفس می‌رهاند و راه را برای آراستگی به اخلاق جاودانه و آزادی معنوی فراهم می‌كند (اسحاقی، 1384،‌ ص 135).

fb.com/alireza.SheykhBabaei

بشنو از نی چون حکایت میکند ...

یکشنبه 20 اسفند 1391

نویسنده: علیرضا شیخ‌بابایی |

حکایت ، حکایت 2سال و 4 سال و 34 سال نیست ، حکایت قرن ها جدال و تفرقه بین عقاید . آراء بین بشریت بوده و هست _حاکم و راوی و مسئول و مختار این حکایت ها هم خود ما هستیم که به چه می اندیشیم و به چه راءی میدهیم _ سخن کوتاه کنم و رای خود را اعلام که رای ما ، رای مکتبی است که نبی اسلام (ص) و ائمه اطهار به مثابه تنه ی تنومند درخت این مکتب میباشند که اگر هستیم و خواهیم ماند انشاا... از این درخت و مکتب تشیع به مدد و دعای ائمه معصومین است و بس.
اما چه کنیم که این درخت تنومند روزگاری پر فتنه و حیله را میگذراند ، هر تازه به دوران رسیده ای خود را از این درخت که پرورده به دست پاکان و معصومان عالم است ، صاحب ارثی میداند و سهم میخواهد اما مادامی که تبر به بالای سر برده برای از بین بردن خرمی این درخت ، نه بر درخت بلکه بر سر خود میزند آن تبر را و دیگر از او در این دنیا حرفی به نیک باقی نمیماند .
این خرمی و مکتب رسید و رسید تا به بهار بهمن 57 ، بهاری که بو و عطر زیبای آن مشام تمام آزادیخواهان را پر کرد و سرمستشان ساخت که ای همراهان مستضعفان بیایید و قدم در راه  حق بگذاریم ؛ اما دیری نپایید که کج فهمان ِدنیاپرست این بهار را در موزه ها مسکن و جایگاه دادند ، اما به خیال خام خود نتوانستند رویاهایشان را محقق سازند و همراه واقعی مستضعفان به یاری خدا و دعای عزیزان خدا و مردم پاک ؛ عدالت و مهرورزی (که شعار انقلا57 بود) در سال 84 دوباره پا گرفت ، آنچنان که مایه خرسندی امام ِامت و امتِ امام شد.
حال از سرنوشت درخت و شجره طیبه مکتب شیعه فصلی رسیده است که فصل برگریزان کجفهمی و دشمنان داخلی نظام است و انشاا... بهار پیش رو بهار تکامل انسانها با ظهور حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) باشد که به یاری خداوند ، و با بصیرت و آگاهی مردم و اقدام به موقع امتی که همواره پیرو امام خامنه ای (مدظله العالی)است این امر محقق خواهد شد . انشا الله
زنده باد بهار ، زنده باد بهار ، زنده باد بهار

نظرات() 

تلنگر

چهارشنبه 9 اسفند 1391

نویسنده: علیرضا شیخ‌بابایی |

آیت‌ا... مصباح یزدی با انتقاد از سوءاستفاده برخی افراد از واژه وحدت ملی گفت: «هر گروهی که از نظر سیاسی ورشکسته شده، می‌گوید آقا باید وحدت داشته باشیم. تا دیروز که قدرت دستشان بود، می‌تازیدند و امروز که شکست خورده‌اند و جاپایی ندارند، دم از وحدت ملی می‌زنند.» وی اظهار کرد: «وحدت عنوان جالبی است اما می‌بینید برای کجا استفاده می‌شود، برخی‌ها حتی به بهایی‌ها هم امتیازاتی دادند تا موقع انتخابات از آرای آنان استفاده کنند. یکی از رؤسای‌جمهور که معمم هم بود، حدیث غدیر را به یک معنا تحریف کرد و ولایت را به معنای دوستی تعبیر کرد تا آرای اهل سنت را به دست آورد.» عضو مجلس خبرگان رهبری هشدار داد: «عده‌ای می‌خواهند نظر خود را به رهبری تحمیل کنند. اینها می‌خواهند با جوسازی رهبری را در مقابل عمل انجام شده، قرار دهند و این بزرگ‌ترین عمل شری است که در قالب عمل شیطانی جلوه می‌کند.» استاد حوزه علمیه قم افزود: «افرادی با سوابق انقلابی و با ادعای تبعیت از ولایت از مدت‌ها پیش زمینه را به گونه‌ای فراهم می‌کنند که آقا نتوانند چیز دیگری بگویند.»

نظرات() 

← درباره وبلاگمدیر وبلاگ : علیرضا شیخ‌بابایی

← لینکدونی

← طبقه بندی

← آرشیو

← لینکستان


← آخرین پستها

← نویسندگان

 • علیرضا شیخ‌بابایی

  (147)

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :